KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4344646
nr 434 4646
signerad Lundbom, 1800-tal, "Holländskt motiv" 63x90
Utrop:
300 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 oktober 2006
300 kr
350 kr
350 kr
ledande budet*
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
1.300 kr